Iluzjonista radzi

 Jak przygotować magiczne wesele i wybrać odpowiednie atrakcje na wesele?

iluzjonista radzi 300

 Drodzy przyszli małżonkowie, do napisania tego artykułu skłoniły mnie dwa elementy. Po pierwsze jestem już po własnym weselu i wiem, że niektóre oczywiste rzeczy wcale nie muszą takimi być. Druga kwestia to po prostu chciałbym podzielić się kilkoma uwagami na ten temat gdyż jako iluzjonista na wesele bywam na wielu. Tak więc bez zbędnego przedłużania zaczynajmy!

Jak przygotować magiczne wesele i wybrać odpowiednie atrakcje na wesele

Zatem, o co trzeba zadbać, by przygotować
LEGENDARNE WESELE?

1. Wybór Sali Weselnej

Wydaje się to kwestią oczywistą jednakże chciałbym byście zwrócili uwagę na kilka aspektów.

Po pierwsze LOKALIZACJA. Często zdarza się tak, że sala jest przepiękna wewnątrz jednak usytuowana jest wokół starych budynków albo niezadbanej okolicy. Niby nic strasznego ale pomyślcie sobie, że chcecie nagrać piękne ujęcia z lotu ptaka. Wasz kamerzysta zapewne użyje drona. Wzbije się w powietrze a tam… kupa gnoju 500 m od sali albo stara zużyta plandeka na dachu altany lub inne cuda. Oczywiście teraz przerysowuję ale chciałbym zaznaczyć, że jest to ważna kwestia jeżeli chcecie mieć dobre ujęcia z góry.

Kolejna sprawa to PARKING. Wydaje się to mało ważną kwestią ale lepiej zapytajcie o to;)

couple g1f2a3caca 640

2. Wybór menu 

Jak to mówią przez żołądek do serca – dlatego przez przyjęciem spróbujcie wszystkich potraw! Jeżeli chcecie trafić do serc gości zadbajcie o miejsce gdzie serwują pyszne dania. Niestety ale bywałem na wielu weselach i różnie to bywa. Najprostszym sposobem jest po prostu wycieczka do sali na obiad z partnerką/partnerem. Często kompleksy w których organizowane są wesela prowadzą również restauracje w których można zjeść posiłki z menu weselnego.

3. Oprawa muzyczna

Kolejna niby oczywista kwestia, jednak proszę wziąć po uwagę to jaki będzie przekrój wiekowy Waszych gości.

guitar gfc4d6ad70 640

Obecnie najczęściej wybierane opcje muzyki na wesele to DJ lub zespół. Oczywiście to od Was zależy co wybierzecie (to Wasz dzień!) ale zawsze warto mieć na uwadze również komfort wszystkich gości. Spotkajcie się z ludźmi od muzyki. Zobaczcie jaką emanują energią. Może macie znajomych, którzy bawili się przy ich oprawie muzycznej. Łatwo to sprawdzić poprzez social media. 

4. Atrakcja wesele

Atrakcje na wesele to jeden z najważniejszych czynników. Wiele osób zapomina o tej kwestii,
a jest to bardzo ważny element całej imprezy!!!

Obecnie najbardziej popularnymi są fotolustra i barmani. Myślę, że wielu z Was było na takim weselu gdzie właśnie one były. Jednak to nie koniec niespodzianek dla gości. Doskonałą atrakcją weselną może być ILUZJONISTA NA WESELE.

Nie bez przyczyny mówi się, że wesele to najbardziej magiczny dzień w życiu. Możesz sprawić by Twoja impreza była prawdziwym magicznym weselem. Iluzjonista na weselu zadba o dobre humory wszystkich gości. Rozbawi i zaskoczy. To może być również idealny pomysł na niespodziankę dla pary młodej. Zaproszenie iluzjonisty może być jedną z najlepszych atrakcji na wesele. Należy oczywiście odpowiednio wybrać. Najlepiej sprawdzić czy dana osoba posiada przejrzystą stronę WWW. Czy posiada filmy oraz zdjęcia z wesel. Czy może jest to np. magik z Mam Talent? To wszystko świadczy o tym, że ma doświadczenie a wiadomo jest ono ważne.

Iluzjonista na wesele

Sprawdź pokaz iluzji na wesele

ILUZJONISTA NA WESELU może przeprowadzić pokaz w kilku wariantach. Pokaz może odbyć się na środku parkietu. Wtedy magik czaruje dla wszystkich jednocześnie. Iluzja może odbyć się również tylko przy stolikach. W tej opcji iluzjonista jest cichym gościem na weselu. Krąży pomiędzy stolikami zabawiając gości numerami z kartami, monetami, piłeczkami itp. Przedmiotami. Kolejna opcja to połączenie. Czyli najpierw pokaz główny dla gości i pary młodej a następnie pokaz iluzji z bliska. Czas trwania najlepiej uzgodnić indywidualnie.

iluzjonista dla dzieci galeria7

5. Podziękowania dla gości

Kolejna oczywista sprawa. Można rozegrać to na dwa sposoby. Sposób pierwszy flacha bądź ciasto. Można pokusić się o sposób nr dwa czyli przygotowanie czegoś własnoręcznie. Na rynku obecnie jest wiele pomysłów jak zrobić coś samemu. Atutem tej formy podziękowania jest fakt, że goście mogą docenić Wasz wkład. Na moim weselu osobiście wykonaliśmy m.in. magnesy dla wszystkich gości. Miło po czasie zobaczyć, że przypominają naszym bliskim i znajomym o Nas. Ostatnio zwróciłem na to uwagę podczas wizyty u przyjaciół. Oczywiście możecie wymyślić coś innego. Na jednym z wesel widziałem mini doniczki z mini kaktusami. Świetny pomysł na prezent. Na doniczkach był oczywiście grawer z datą i imionami młodych. Coś takiego powoduje, że po powrocie do domu Wasi goście będą na pewno przez długi okres czasu dbali o prezent pielęgnując go codziennie i myśląc „ależ to była impreza”.

Mam nadzieję, że ten artykuł przyda się Wam i dostarczy chociaż odrobinę przydatnych informacji.
Jest jeszcze kilka kwestii ale o nich opowiem przy innej okazji….

Pozdrawiam magicznie,

Iluzjonista Damian Spętany