ILUZJONISTA NA SYLWESTRA I NOWY ROK

Zarezerwuj najlepszy pokaz iluzji na zabawę sylwestrową lub noworoczną!

Iluzjonista na sylwestra?

Atrakcja sylwestrowa może być trudna do znalezienia, ponieważ chcesz czegoś i kogoś wyjątkowego, kto po prostu będzie idealnie pasował do Twojej imprezy. Nie szukaj dalej! Sylwester to najlepszy czas, aby zobaczyć magię, podczas gdy niebo jest pełne fajerwerków i cały rok przed Tobą!

Angażuję do zabawy wszystkich zebranych gości dokonując cudów na ich oczach za pomocą ich własnych rzeczy!
Przez ponad 15 lat występów na scenie oraz podczas pokazów iluzji z bliska znalazłem swój sposób na każdą widownię. Zatem z powodzeniem uprzyjemnię Twój wieczór sylwestrowy zarówno z dużą widownią, jak i w gronie najbliższych! Mój pokaz iluzji na sylwestra to magia światowej klasy, która zapewni rozrywkę każdemu w każdym wieku.

Spędź magicznego Sylwestra i wkrocz z zupełnie nową energią w Nowy Rok! Świętuj miłość, radość  i obfitość! Iluzjonista na Sylwestra urozmaici każdą zabawę!

Poznaj mnie bliżej…

Spraw, by ten Sylwester był magiczny. Twoi goście przez cały rok będą opowiadać o tym, jak świetnie bawili się na Twojej imprezie sylwestrowej. Świętuj Nowy Rok magiczną rozrywką, rezerwując mój dedykowany pokaz iluzji!

Zaskocz wszystkich, upewniając się, że o Twojej imprezie będzie głośno | Przełam lody i daj ludziom zabawny temat o rozmów
Zaproś mnie zarówno na kameralne party, gdzie będę mógł zaprezentować tzw. iluzję z bliska, w której aktywnie uczestniczą wszyscy goście, jak i na większą zabawę sylwestrową lub noworoczną, gdzie zaprezentuję niesamowite magiczne show! Posiadam własny sprzęt sceniczny i dojeżdżam na terenie całej Polski!

Iluzjonista na Sylwestra jest idealny na:

 • Kameralne przyjęcia i party, gdzie mieszają się drinki i magia wieczoru. Magia dla mniejszych grup, mocno angażująca do zabawy!
 • Iluzja stolikowa, podczas której mogę zapewnić gościom rozrywkę pomiędzy daniami jako mini pokaz magii przy każdym stole.
 • A może planujesz atrakcję na noworoczne przyjęcie biurowe? Jako tegoroczną rozrywkę podaruj swoim współpracownikom coś nieco innego. Bardzo chętnie odwiedzę Twoją firmę i wprowadzę świąteczną atmosferę!
 • Atrakcja na domówkę – fantastyczna, aby zaskoczyć gości podczas prywatnego przyjęcia sylwestrowego w domu
Iluzjonista na sylwestra
pokaz iluzji na sylwestra8

„Iluzjonista na Sylwestra” szczegóły pokazu

Pokaz iluzji na Sylwestra jest zabawny, przyjazny, relaksujący i całkowicie niesamowity! Wypełniony po brzegi humorem i aktywnym udziałem publiczności. Twoi goście zobaczą między innymi, jak ich własne przedmioty znikają im z rąk i pojawiają się z powrotem w nieoczekiwanych miejscach

Pokaz iluzji na Sylwestra jest łatwy do zorganizowania | Zarezerwuj od razu, aby uniknąć rozczarowania
Co ważne, iluzja z bliska jest elastyczna i łatwa do zorganizowania – przyjeżdżam gotowy do występu i nie mam żadnych specjalnych wymagań, więc możesz się po prostu zrelaksować, wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą, a Twoi goście będą mieli świetną rozrywkę!

Iluzjonista na Sylwestra rezerwuj!

Listopad i grudzień to jeden z najbardziej pracowitych okresów w roku, więc skontaktuj się ze mną, aby jak najszybciej zatrudnić mnie jako iluzjonistę na sylwestra, oraz aby uzyskać bezpłatną wycenę i sprawdzić moją dostępność.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

+48 782 424 080

zadzwoń

iluzjonista_damian@wp.pl

napisz

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Iluzjonista Łódź, Toruń, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Częstochowa, Katowice, Bydgoszcz, Gdynia, Rzeszów, Kielce.... Profesjonalne pokazy iluzji w całej Polsce!

  Odkryj mój bogaty program pokazów iluzji na każdą okazję

  SEZONOWE POKAZY ILUZJI

  Iluzjonista na Halloween

  Iluzjonista na Andrzejki

  Iluzjonista na Mikołajki

  Iluzjonista na Sylwestra

  Iluzjonista na Komunie

  POPULARNE POKAZY ILUZJI

  Iluzjonista na imprezę firmową

  Iluzjonista dla dzieci

  Iluzjonista na urodziny

  Iluzjonista na wesele