Iluzjonista Na Imprezę Firmową

z

Zapewniam Profesjonalny Sprzęt Sceniczny.

Pokazy Na Terenie Całej Polski.

Gwarancja Świetnej Zabawy!

Pragniesz zaskoczyć swoich pracowników lub klientów? Potrzebujesz ciekawej i zaskakującej atrakcji podczas kolacji? Iluzjonista na imprezę firmową to doskonały wybór. 

Show firmowe trwa od 30 do 50 minut i wypełnione jest efektami, które absorbują uwagę wszystkich gości. Iluzjonista pokazuje iluzje widoczne z pewnej odległości oraz zaprasza na scenę widzów, którzy czarują razem z nim. Pokaz ograny w sposób lekki, zabawny a zarazem zaskakujący.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Magik na imprezie firmowej może przeprowadzić dodatkowo pokaz Iluzji stolikowej. Goście będą mogli w ten sposób uczestniczyć w występie iluzjonisty na imprezie firmowej. Jest to rodzaj iluzji najbardziej oddziaływający na wyobraźnię.  . Pokaz magii na imprezie firmowej to oryginalna i niezapomniana atrakcja, która urozmaici każdą imprezę tego typu.

Iluzjonista Na Imprezę Firmową

Przykładowe Warianty Pokazu Magii

ILUZJA STOLIKOWA
Czyli efekty prezentowane z bliska przy stolikach.

>Dużo humoru i dobrej zabawy!

Mikroiluzja to szeroka gama efektów z bliska. Pokaz iluzjonisty przy stolikach to efekty z kartami, monetami, drobnymi przedmiotami pożyczonymi od gości.
POKAZ SCENICZNY
Prezentowane są średnie oraz duże efekty wizualne często
w połączeniu z muzyką i efektami świetlnymi.

>Niezapomniana i oryginalna atrakcja!

Przykładowymi iluzjami scenicznymi wykonywanymi podczas imprezy firmowej jest przenikanie ręki przez szybę, lewitacja asystentki, szybkie zmiany sukni, pojawienie w klatce.

OPCJA PREMIUM

Obejmuje pokaz sceniczny oraz efekty iluzji stolikowej.

>Magiczne przeżycie!

Interaktywny pokaz w którym uczestniczą widzowie!

Prezentowane są efekty  iluzji stolikowej oraz pokazu scenicznego.

Iluzjonista na eventy, targi, promocje 

Zaskocz gości, którzy odwiedzają Twoje stoisko! Zareklamuj swój produkt poprzez iluzję. Może firmowe logo ulokowane w efekcie magicznym? Skontaktuj się z iluzjonistą i zapytaj o szczegóły!

Zaufali nam :