Iluzjonista Dla Dzieci

z

Zapewniam Profesjonalny Sprzęt Sceniczny.

Pokazy Na Terenie Całej Polski.

Gwarancja Świetnej Zabawy!

Iluzjonista dla dzieci to specjalnie przygotowany program występu i doświadczenie w pracy z dziećmi. Damian Spętany zapewnia najmłodszym wspaniałą podróż do magicznego świata czarów! Gwarantowana świetna zabawa i masa uśmiechu!

Iluzja pozwala dzieciom przenieść się do magicznego świata czarów. Obserwując pokaz iluzjonisty oraz biorąc w nim czynny udział rozwijają swoją wyobraźnię. Pokaz iluzji dla dzieci trwa zazwyczaj około 40 minut. Iluzjonista w pokazie dla dzieci wykorzystuje dużo kolorowych rekwizytów przyciągających uwagę młodego i wymagającego widza. Efekty magiczne oczywiście nie udałyby się, gdyby nie pomoc dzieciaków, które razem z czarodziejem podczas pokazu wykonują magiczne gesty i wypowiadają magiczne zaklęcia.  Magik dla dzieci jest świetną niespodzianką urodzinową. Po zakończonym pokazie solenizant otrzymuje jako prezent magiczną sztuczkę. Obecność magika na urodzinach pobudza dzieci do kreatywnego myślenia. Pokaz magii dla dzieci jest ciekawym i efektownym wypełnieniem czasu podczas przyjęcia komunijnego czy podczas pikników. Iluzjonista dla dzieci często jest także zapraszany do przedszkoli oraz szkół podstawowych z pokazem magii i czarów.

Po zakończeniu pokazu, iluzjonista dla dzieci może przeprowadzić dodatkowo Warsztaty Magiczne. W tej opcji dzieci oprócz obejrzenia pokazu iluzji mogą dodatkowo nauczyć się kilku ciekawych i zaskakujących efektów magicznych.

Iluzjonista Dla Dzieci To Niezwykła Niespodzianka:

Na Urodziny | Na Komunię | Na Piknik | Do Przedszkola | Do Szkoły | i Na Wiele Innych Okazji!

Warsztaty Iluzji Dla Dzieci

Warsztaty iluzji dla dzieci to kreatywna zabawa, która rozwija myślenie. Zabawa polegaja na nauce prostych, podstawowych numerów, które dzieciaki mogą powtórzyć i zaskoczyć nimi swoich rówieśników. Zazwyczaj są to numery z gumkami recepturkami, kubkami lub kartami. Wszystko dobrane do wieku i umiejętności dzieci biorących udział w warsztatach.

Iluzjonista Dla Dzieci Na Urodziny

Specjalny pokaz iluzji na urodziny dziecka, który rozbudzi jego ciekawość i wyobraźnię . W trakcie show i późniejszych warsztatów dla małych widzów ( ok. 60min) Twoje dziecko wraz z przyjaciółmi, wybiorą się w niezwykłą podróż do świata czarów. Iluzjonista dla dzieci zdradzi również kilka technik wykonania magicznych sztuczek, które pozwolą Solenizantowi oczarować znajomych. Wizyta magika na urodzinach to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

L

magiczny upominek dla Solenizanta!

Pokazy Familijne

Pokaz familijny to świetna okazja do zabawy dla całej rodziny. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś co ich zachwyci, zaskoczy a także rozbawi. Interakcja z widzami poprzez zapraszanie ich na scenę wprowadza lekką, przyjazną atmosferę. Program trwa ok. 40 minut i zapewnia moc rozrywki i dobrej zabawy. Iluzjonista dla dzieci to zaskakująca rozrywka na każdą okazję!

Pokaz Iluzji Dla Dzieci:

Zapraszam na moje występy w:

Farma Iluzji – Park Rozrywki

Zapytaj o cenę pokazu iluzji dla dzieci: